2018'de İstanbul'da tohumlarını ekerek, bugün Türkiye'nin önde gelen teknoloji ve sanayi yatırım şirketlerinden biri olmanın haklı gururunu yaşayarak güçlü temellerimizle, sürdürülebilir geleceği hazırlamaya ve özgün projelere hayat vermeye devam ediyoruz.

Kilometre Taşları

2018

DOS BİLİŞİM ENDÜSTRİ A.Ş.'nin temelleri İstanbul'da atıldı.

Süleyman DOĞAN, 2018 yılında DOS BİLİŞİM ENDÜSTRİ A.Ş.'yi bir aile şirketi olarak kurdu. 2020'de bir çok marka ve projeyi hayata geçirerek 2 yılda şirketin değerini yükseltmeyi başardı.

DOS GYO ve DOS Otomotiv kuruldu.

İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım sektöründe DOS GYO, 2. el ve sıfır araç pazarında ise DOS Otomotiv markaları hayata geçirildi.

2019

Alışveriş Burada ve JetMarket projelerinin temelleri atıldı.

Dünya'daki gelişmeler yakından takip edilerek, gelecekte yüksek kârlılık sağlayacak olan iki proje olan online pazaryeri platformu alisverisburada.com.tr ile online market alışveriş sistemi jetmarket.com.tr'nin projelendirilmesi ve hazırlanmasına başlandı.

Türkiye Ecza Destek Platformu (TED) kuruldu.

Türkiye'deki eczacıların hizmet kalitesini yükseltmek, bilgi alışverişini sağlamak ve tüm eczaneleri bir topluluk haline getirerek gerektiğinde ortak çalışma ortamını oluşturmak üzere Türkiye Ecza Destek Platformu (TED) kuruldu.

2020

Medikal Destek Ürünleri (MD Medikal) kuruldu.

Covid-19 pandemisi ile birlikte medikal ürün sektöründe yatırım gerçekleştiren şirketimiz Türkiye Ecza Destek Platformu (TED) markasına bir kardeş marka daha olan Medikal Destek Ürünleri (MD Medikal)'i kurdu.

TED ve MD Medikal Üretime Başladı.

2020 yılında tüm dünya'yı etkisi altına alan covid-19 pandemisiyle Türkiye Ecza Destek Platformu (TED) ve Medikal Destek Ürünleri (MD Medikal) markalarımızla fason olarak yüksek kaliteli, tüm standartlara uygun medikal ürünler üretmeye başladık. Markalarımız 3 aylık zaman diliminde Türkiye'nin en çok tercih edilen markaları haline geldi.

Alışveriş Burada ve JetMarket faaliyete geçti.

Yazılımı, Tasarımı ve tüm altyapısı hazır hale getirilen alisverisburada.com.tr ve JetMarket web sitesi ile mobil uygulamaları yayına girdi.

İlk JetMarket şubesi açıldı.

İstanbul ili Fatih ilçesinde ilk Franchise JetMarket şubesi açılarak, hizmet vermeye başladı.

Online haber sitesi hürgazete.com tescil edildi.

Online haber setöründe yer almak ve bilgi ve birikimimizi bu alanda göstermek üzere 2020 yılı itibariyle hürgazete.com'un tescil işlemleri yapıldı.