Tüm dünya'da gelişmekte olan yepyeni bir sektör olan E-Ticaret sektörü son zamanlarda ülkemizde de çokça merak edilen bir sektör halini almıştır. Ülkemizde yeni bir sektör olmasına rağmen bir çok kobinin merak ettiği ve girmekte tereddüt ettikleri bir sektördür, E-Ticaret. Ancak mevcut fiziksel mağazaya göre daha avantajlı olan ve hergün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği bir mağaza sahibi olmak ve elektrik, kira vb. giderlerden feragat etmek daha çok cezbetmektedir. 

Bundan dolayı hem Türkiye'deki E-Ticaret sektöründe söz sahibi olmak hem de satıcıların daha düşük komisyon oranlarıyla ürünleri milyonlarca satıcıya ulaştırabilmesi adına 2020 yılında Alışveriş Burada (alisverisburada.com.tr)'yı yayına aldık. Alışveriş Burada bir pazaryeri platformu olarak hizmet verecek olup, marka şirketlerin yanısıra evinden üretim yapan ve bu yaptığı üretimi pazarlayarak kazanç elde etmesini için gerekli altyapıyı hazırladık.

Alışveriş Burada üzerinde dakikalar içerisinde ücretsiz mağazanızı açarak ürünlerinizi yükleyebilir ve hemen satışa açabilirsiniz. Tüm ödeme sistemi, kargo entegrasyonu tarafımızca yapılmakta olup size kalan tek şey satışını yaptığınız ürünleri zamanında hazırlayarak kargoya teslim etmek.