DOS BİLİŞİM ENDÜSTRİ A.Ş. olarak Türkiye'nin farklı noktalarında gerçekleştirdiğimiz projelerimizle insanımızın hayatlarına dokunuyoruz. Daha yaşanabilir bir Türkiye hayalimizle toplum için değer yaratmaya odaklanıyoruz.

Birlikte üretmenin gücüne inanarız...

Çalışanlarımız en büyük itici gücümüzdür.

Çalışanlarımızın eğitimini ve kişisel gelişimini şirket kültürümüzün bir parçası olarak görür ve bu çerçevede potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri katılımcı bir şirket kültürünü ve ortamını yaratmaya

çalışırız.

Ülke ve toplum için değer yaratma hedefiyle çalışırız...

Yaptığımız tüm işlerin ve hayata geçirdiğimiz tüm projelerin ülkemiz ve toplumumuz için ortak bir değer yaratmasını hedefleriz.

Girişimci, yenilikçi ve öncüyüz...

Genetik kodlarımızda yer alan girişimcilik ile harekete

geçirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde; yenilikçiliğe ve yaratıcılığa değer veririz. İnovasyon (yenilik), teknoloji, tasarım ve AR-GE'ye yatırım yapar, ülkemizde değişimin öncüsü, ilklerin adresi olmak için çalışırız.

Dürüst, çalışkan ve sorumluluk sahibiyiz...

Kurucumuz Süleyman DOĞAN'ın; "Geleceği şekillendirmek için, yürüdüğün yolda yanlış adım attığında, asla geri adım atmadan hedeflerine doğru ilerlemelisin." sözünden hareketle, ülkemiz ve insanımızı daha iyi yarınlara taşımak için dürüstlükten ayrılmadan çalışırız. İşimizi yaparken, tüm paydaşlarımızla doğru ilişkiler kurar, işimizi yasalara uygun bir şekilde yaparız.

Güvenilir, şeffaf ve açığız...

Kurulduğumuz günden itibaren, tüm faaliyetlerimizde şeffaf ve hesap verebilir olmayı ilke edinen bir kurumsal yönetim anlayışı ile hareket ederiz.

Faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik anlayışıyla yönetiriz...

Daha yaşanabilir bir dünya için tüm faaliyetlerimizin sürdürülebilirlik stratejimize uygunluğu gözetiriz.

Ülkemizin gücüne güç katmak için çalışırız...

Ülkemiz varsa bizim de var olabileceğimize inanır, ülkemize ve insanımıza sonuna kadar güvenir, yerli üretimin gücüne sarsılmaz bir inançla bağlı kalarak yaptığımız tüm işlerin ülke ekonomisine katkı sağlaması ve katma değer yaratması için çalışırız.